Sieradzkie Centrum Kultury

wysoki kontrast | Wielkość

-A +A
p w ś c p s n
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 
 

KINO

24

lipiec 2025, czwartek

KINO

REPERTUAR KINOWY

KINO-TEATR SCK SIERADZ

24 lipca 2025 (środa)

13.10 - Seans Seniora: CUDOWNE ŻYCIE / LEKTOR; 15+ / PREMIERA / SALA KINOWA

13.30 - BASIA. MAM SWÓJ ŚWIAT / DUBBING; 4+ / SALA TEATRALNA

14.45 - SMERFY. WIELKI FILM/ DUBBING; 6+ / PREMIERA / SALA TEATRALNA

15.30 - SMERFY. WIELKI FILM/ DUBBING; 6+ / PREMIERA / SALA KINOWA

17.00 - SMERFY. WIELKI FILM/ DUBBING; 6+ / PREMIERA / SALA TEATRALNA

17.30 - SUPERMAN / DUBBING; 13+ / DOLBY ATMOS / SALA KINOWA

19.30 - SUPERMAN / NAPISY; 13+/ SALA TEATRALNA 

20.00 - CUDOWNE ŻYCIE / NAPISY; 15+/ PREMIERA / SALA KINOWA


POBIERZ REPERTUAR PDF 

Bilety dostępne w kasie SCK oraz na www.scksieradz.pl, a także w BILETOMACIE (przy SALI KINOWEJ).


SEANS SENIORA - seans dobrany z myślą o starszych widzach, dostosowany do ich potrzeb i zaintresowań. Filmy te w miarę możliwości będą dostęne w wersji z lektorem. Cena biletu to 17 zł. 


                 

SUPERMAN – Akcja/ Sci-Fi – USA – 129 min. – od lat: 13+ NAPISY/DUBBING

Film dostępny w wersji nagłośnienia DOLBY ATMOS (Sala Kinowa)

Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=Ox8ZLF6cGM0

Superman, pierwszy wielkoekranowy pełnometrażowy film fabularny DC Studios, ukaże się w kinach na całym świecie tego lata za pośrednictwem Warner Bros. Pictures. W charakterystyczny dla siebie sposób James Gunn zaprezentuje tego znanego superbohatera w stworzonym na nowo uniwersum DC. Będzie to mieszanka zapierającej dech w piersiach akcji, humoru i wzruszeń. Superman Gunna kieruje się współczuciem i głęboko zakorzenioną wiarą w dobro ludzkości.

     

BASIA. MAM SWÓJ ŚWIAT – Animacja – Polska – 45 MIN. – od lat: 4+ DUBBING

Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=LigmCaHAc1U

Basia. Mam swój świat to kolejna odsłona uwielbianego przez najmłodszych widzów serialu, który wiernie odzwierciedla styl i humor adaptowanych książek. Każdy odcinek opowiada nową przygodę, przepełnioną radością, dobrymi wartościami i świetną zabawą.

Basia ma pięć lat, mocny charakterek i oryginalne spojrzenie na świat. Jej każdy dzień jest pełen zabawy i pasiastego humoru. Razem ze swoim pluszowym przyjacielem Miśkiem Zdziśkiem powraca w nowej odsłonie adaptacji kultowych książek Zofii Staneckiej i Marianny Oklejak!

                  

SMERFY. WIELKI FILM – Pokaz przedpremierowy! – Animacja – USA – 92 min. – od lat: 6+ DUBBING

Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=jg7KtgiiAjw

Ukochane Smerfy znowu w kinach.

Kiedy Papa Smerf zostaje w tajemniczy sposób porwany przez Razamela i Gargamela, Smerfetka poprowadzi misję Smerfów do prawdziwego świata, aby go uratować. Z pomocą nowych przyjaciół Smerfy odkryją co jest ich przeznaczeniem.

Chris Miller („Kot w butch” ) jest reżyserem nowego filmu o  Smerfach. Autorką scenariusza jest Pam Brady (scenariusz do klutowego "Miasteczka South Park").       

CUDOWNE ŻYCIE – dramat/komedia – Francja/Kanada – 102 min. – od lat: 15+ NAPISY/LEKTOR

Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=JkTFrbfbYnU

Paryż, 1963 rok. Najmłodszy z sześciorga rodzeństwa, Roland to chłopiec niepodobny do innych. Według lekarzy, nigdy nie będzie chodził, ale jego nieugięta matka, Esther, stanowczo odmawia pogodzenia się z tym wyrokiem. Dzięki połączeniu niezachwianej wiary i wyjątkowej zdolności do zaprzeczania rzeczywistości, postanawia stawić czoła (pozornie) nieprzezwyciężonym przeciwnościom. Jej ogromna odwaga i miłość, cięty język oraz zamiłowanie do żartowania i wiara w medycynę alternatywną torują drogę Rolandowi do cudownego życia, które jego matka dla niego wymarzyła. Bóg nie mógł być wszędzie, więc stworzył Esther.

Odbyło się u nas:

08 Lipca 2025

KINO

07 Lipca 2025

KINO

06 Lipca 2025

KONCERT LEBURN MADDOX

Newsletter

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Rozwiń/zwiń okno Facebook